2w1 Tytanowy ustnik/adapter 14 mm

Od teraz waporyzacja będzie jeszcze bardziej przyjemniejsza dzięki naszemu tytanowemu ustnikowi który jednocześnie pełni także rolę adaptera wodnego. Zaprojektowany specjalnie dla waporyzatorów TinyMight. Wykonany z najwyższej jakości tytanu GR5, ten lekki, a zarazem wytrzymały ustnik jest dodatkiem, który musisz mieć. Bardzo łatwy w czyszczeniu i wszechstronny – pasuje zarówno do modelu TinyMight, jak i TinyMight 2.

Dzięki męskiemu szlifowi 14 mm, adapter bez problemu współpracuje z różnymi modelami bongosów, bubblerów oraz filtrów wodnych, które posiadają także szlif 14 mm. Filtracja wodna nie tylko schładza parę, ale również czyni ją delikatniejszą i łagodniejszą dla Twojego gardła i płuc, co jest idealne dla osób o wrażliwych drogach oddechowych lub preferujących dłuższe sesje waporyzacyjne. A znając waporyzator TinyMight, ustnik pełniący jednocześnie rolę adaptera jest niezastąpionym dodatkiem.

Kluczowe Zalety:

  • Filtracja Wodna: Schładza i nawilża parę, czyniąc ją łagodniejszą i bardziej przyjemną.
  • Wszechstronność: Kompatybilny z szeroką gamą filtrów wodnych dzięki standardowemu szlifowi 14 mm.
  • Wysoka Jakość: Wykonany z tytanu GR5 jest lekki, niezniszczalny i elegancki.
  • Komfort Użytkowania: Idealny dla dłuższych sesji i osób o wrażliwych drogach oddechowych.

Podsumowanie:

Tytanowy ustnik 2w1 z wbudowanym adapterem wodnym dla TinyMight 2 to idealny dodatek do rewolucyjnej filtracji wodnej, która zmieni Twój sposób waporyzacji a także do codziennych sesji waporyzacji w klasycznej formie. Jeżeli lubisz wszechstronność i waporyzujesz czasami używając filtrów wodnych to właśnie ten produkt zapewni Ci chłodniejszą, łagodniejszą parę i niezapomniane doświadczenia podczas każdej sesji waporyzacji.