Debowlery

Debowler to bardzo wygodne narzędzie służące do usuwania zużytego materiału roślinnego z komory waporyzatora. Jest to swego rodzaju popielniczka, przystosowana do używania z waporyzatorami. Zwykle składa się z naczynia w kształcie misy i wbudowanego ostrego szpikulca, który umożliwia skuteczne usunięcie zwaporyzowanego materiału z komory vaporizera. Dzięki debowlerom można w łatwy sposób opróżnić komorę z zużytego suszu a także zbierać ABV do dalszych celów. Niektóre debowlery posiadają dodatkowe funkcje, jak np. dla Dynavap jest to magnes neodymowy, pozwalający na bezpieczne postawienie jeszcze gorącego waporyzatora. Warto wybrać debowler odpowiedni dla swoich potrzeb, aby zapewnić najlepszą wygodę użytkowania.

Drewniany debowler z magnesem dla DynaVap

W łatwy sposób pomaga opróżnić komorę waporyzatora. Świetnie nadaje się do większości modeli waporyzatorów. Wbudowany magnes umożliwia umieszczenie waporyzatora DynaVap.

Wymiary drewna: 10 x 6 x 2 cm


Drewniany debolwer Cube

Drewniany debolwer w kształcie sześcianu z odkręcanym szpicem. Posiada dwa otwory o średnicach 10 mm, przeznaczone dla waporyzatorów DynaVap.

Wymiary drewna: 6 x 6 x 6 cm


Drewniany debowler

W łatwy sposób pomaga opróżnić komorę waporyzatora i magazynować ABV. Świetnie nadaje się do większości modeli waporyzatorów.

Wymiary drewna: 8 x 8 x 2 cm